Node Embed (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Other
lt: Kiti

en: Exists
lt: Esantys

en: Add @type
lt: Pridėti @type
