Node Embed (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Other
lv: Citi

en: Exists
lv: Pastāv

en: Add @type
lv: Pievienot @type
