Node Embed (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Other
cs: Jiné

en: Exists
cs: Existuje

en: Add @type
cs: Přidat @type
