Node Embed (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Add @type
el: Προσθήκη @type
