Node Embed (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Other
fr: Autre

en: Exists
fr: Présent

en: Add @type
fr: Ajouter @type
