Node Embed (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Other
ja: その他

en: Exists
ja: 存在

en: Add @type
ja: @typeを追加
