Node Embed (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Other
pl: Inne

en: Exists
pl: Istnieje

en: Add @type
pl: Dodaj @type
