Node Embed (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Other
pt: Outros

en: Exists
pt: Existe

en: Add @type
pt: Adicionar @type
