Node Embed (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Other
sk: Ostatné

en: Exists
sk: Existuje

en: Add @type
sk: Pridať @type
