Node Embed (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Other
tr: Diğer

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Add @type
tr: @type ekle
