Node Embed (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Other
uk: Інше

en: Exists
uk: Існує

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Insert node
uk: Вставити вузол
