Node Embed (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Other
vi: Khác

en: Exists
vi: Tồn tại

en: Add @type
vi: Thêm @type
