Node expire (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Node
tr: Düğüm

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Workflow
tr: İş akışı
