Node expire (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Node
ru: Материал

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Expired
ru: Истекшие

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: You have to specify a valid expiration date.
ru: Вы должны указать корректную дату истечения срока.

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
ru: Надо сделать: добавить сюда строку описания.
