Node expire (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Node
bg: Материал

en: Expired
bg: Изтекли

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Workflow
bg: Информационен поток
