Node expire (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Node
hi: नोड

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: Publishing options
hi: प्रकाशन विकल्प

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह
