Node expire (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Node
pl: Węzeł

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
pl: TODO Dodać opis wyświetlany w UI.
