Node expire (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Node
sk: Uzol

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Expired
sk: Vypršané

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Workflow
sk: Postup práce
