Node expire (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Node
fa: محتوا

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Workflow
fa: جریان کار
