Node expire (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Workflow
fi: Työnkulku
