Node expire (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Node
ro: Nod

en: Expired
ro: Expirat

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru
