Node expire (7.x-1.8) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Node
et: Postitus

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Workflow
et: Töövoog
