Node expire (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Node
lt: Mazgas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Workflow
lt: Veikimas
