Node expire (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Node
hu: Tartalom

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: You can't expire a node in the past!
hu: A tartalom lejárati ideje nem lehet a múltban!

en: Expired
hu: Lejárt

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Make node sticky
hu: Tartalom kiemeltté tétele

en: Make node unsticky
hu: Tartalom kiemelésének visszavonása

en: Promote node to front page
hu: A tartalom a címlapra kerül

en: Remove node from front page
hu: Tartalom eltávolítása a címlapról

en: Text fields
hu: Szövegmezők
