Node expire (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Publishing options
vi: Tùy chọn xuất bản

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
vi: TODO Viết mô tả để hiển thị trong UI.
