Node expire (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Node
da: Indholdselement

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Expired
da: Udløbet

en: Publishing options
da: Udgivelse

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
da: TODO Tilføj en beskrivende tekst til visning i grænsefladen.
