Node expire (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Node
ja: ノード

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Publishing options
ja: 掲載オプション

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Expire date
ja: 有効期限
