Node expire (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Expired
ca: Caducat

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Make node sticky
ca: Fer el node estàtic

en: Make node unsticky
ca: Fer el node no estàtic

en: Promote node to front page
ca: Promoure node a la pàgina principal

en: Remove node from front page
ca: Treure node de la pàgina principal
