Node expire (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Expired
nl: Vervallen

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Expire date
nl: Vervaldatum

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
nl: Welke tekst moet er aan de gebruiker getoond worden?
