Node expire (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Node
uk: Матеріал

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: You can't expire a node in the past!
uk: Ви не можете вказати дату закінчення терміну в минулому!

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Promote node to front page
uk: Розмістити на головній

en: Remove node from front page
uk: Прибрати матеріал з головної

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
uk: ЗРОБИТИ: Додати опис для показу в інтерфейсі.
