Node expire (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: Expired
pt: Expirado

en: Publishing options
pt: Opções de publicação

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Text fields
pt: Campos de texto
