Node expire (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Node
sv: Nod

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
sv: Att göra: Lägga till en beskrivande text här som skall visas i användargränssnittet.
