Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Tag
af: Etiket

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Node
af: Mode

en: Workflow
af: Werksvloei
