Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Tag
ar: وسم

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Node
ar: العقدة

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: UUID
ar: المعرف UUID
