Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ
