Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Tag
cs: Štítek

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Node
cs: Uzly

en: Workflow
cs: Postup práce
