Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Node
el: Κόμβος

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Interval
el: Περίοδος
