Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Tag
es: Etiqueta

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Node
es: Nodo

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Interval
es: Intervalo
