Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Tag
et: Sildid

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Node
et: Postitus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Interval
et: Intervall
