Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Tag
fa: برچسب

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Node
fa: محتوا

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Interval
fa: دوره

en: 1
fa: ۱
