Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Tag
fi: Tagi

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Interval
fi: Vaihteluväli
