Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ku: تاگ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Node
ku: گرێ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
