Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Node
ml: നോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
