Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ro: Marcaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Node
ro: Nod

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru
