Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Tag
sv: Etikett

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Node
sv: Nod

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Interval
sv: Intervall
