Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Node
ta: கணு

en: Interval
ta: இடைவேளை
