Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Tag
uk: Теґ

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Node
uk: Матеріал

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Interval
uk: Проміжок
