Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Tag
be: Тэма

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Node
be: Вузел

en: Workflow
be: Плын працы

en: Interval
be: Інтэрвал
