Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Node
bg: Материал

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Interval
bg: Интервал
