Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Node
eo: Nodo

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
